KONST / Litografier / Färglitografi 11709032
nr 1170 9032
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Restauranginteriör, signerad och numrerad 46/380, motivet: 46x55
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:28:13
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
19 mar
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow